Biuro Parafialne czynne codziennie oprócz środy od 8.00 do 9.00.
 
Podczas trwania kolędy Msze sw. w poniedziałki, wtorki i środy - tylko o 7.00 rano;
w czwartki, piątki i soboty - o 7.00 i 18.00.
 

 

Plan kolędy

 

 

 

15 stycznia/ poniedziałek

Ulica

godz.

I ksiądz

Tacyta

12.00

 

Tracka, Antyczna, Perska, Panońska,

15.00

II ksiądz

Torowa – przy elektrociepłowni i Elektryczna

15.00

III ksiądz

Wał Piastowski,  Malaperta, Wojciecha z Brudzewa

15.00

 

 

 

16 stycznia/ wtorek

Ulica

godz.

I ksiądz

Kubusia Puchatka

15.00

II ksiądz

Baśniowa, Rusałki

15.00

III ksiądz

Zawodzie, Wał P. 25 – 30, Henryka Brodatego

15.00

 

 

 

17 stycznia/ środa

Ulica

godz.

I ksiądz

Kordeckiego – parzyste od początku

15.00

II ksiądz

Kordeckiego – parzyste od końća

15.00

III ksiądz

Kordeckiego – nieparzyste od końca

15.00

 

 

 

18 stycznia/ czwartek

Ulica

godz.

I ksiądz

Ostrowska – parzyste
od początku

15.00

II ksiądz

Ostrowska – nieparzyste od początku

15.00

III ksiądz

Tęczowa

15.00

 

 

 

19 stycznia/ piątek

Ulica

godz.

I ksiądz

Nowy Świat 29A, 31,35,

15.00

II ksiądz (M)

Nowy Świat 23, 33

15.00

III ksiądz

Częstochowska od 23 do 47
 (do ul. Kordeckiego) nieparzyste

+ Kwiatowa

15.00

 

 

 

20 stycznia/ sobota

Ulica

godz.

I ksiądz

Częstochowska od wiaduktu  do 133 – nieparzyste

i parzyste od wiaduktu
do 134, Sieradzana

9.00

II ksiądz

Częstochowska nieparzyste od 49 do 89 (bez osiedla Amelia)

9.00

III ksiądz

Częstochowska nieparzyste od 91 do 127

9.00

 

 

 

22 stycznia/ poniedziałek

Ulica

godz.

I ksiądz

Częstochowska parzyste 6 – 30, Szwedzka

15.00

II ksiądz

Częstochowska parzyste 32 – 74

15.00

III ksiądz

Częstochowska parzyste
84 - 124

15.00

 

 

 

23 stycznia/ wtorek

Ulica

godz.

I ksiądz

Częstochowska 21

15.00

II ksiądz

Częstochowska 21 A

15.00

III ksiądz

Ułańska 2 – 6

15.00

 

 

 

24 stycznia/ środa

Ulica

godz.

I ksiądz

Zacisze 6 - 12 od początku

15.00

II ksiądz

Zacisze 6 – 12  od końca

15.00

III ksiądz

Zacisze 13 – 15 – 17
od początku

15.00

 

 

 

25 stycznia/ czwartek

Ulica

godz.

I ksiądz

                    Wygon

15.00

II ksiądz

Południowa  - domki

15.00

III ksiądz

Bolesława Chrobrego

15.00

 

 

 

26 stycznia/ piątek

Ulica

godz.

I ksiądz

Zielona – parzyste

15.00

II ksiądz

Zielona – nieparzyste

15.00

III ksiądz

Południowa blok nr 64

15.00

 

 

 

27 stycznia/ sobota

Ulica

godz.

I ksiądz

Chłodna - nieparzyste, Wielka, Zdrojowa

9.00

II ksiądz

Chłodna - parzyste

9.00

III ksiądz

Polna – parzyste

9.00

 

 

 

29 stycznia/ poniedziałek

Ulica

godz.

I ksiądz

Południowa blok nr 64a

15.00

II ksiądz

Południowa blok nr 64a

15.00

III ksiądz

Mieczysława Starego, Mieszka I, Wł. Jagiełły

15.00

 

 

 

30 stycznia/ wtorek

Ulica

godz.

I ksiądz

Batorego, Łokietka Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego,

15.00

II ksiądz

Bolesława Pobożnego 10 – do skrzyżowania z Zawodzie parzyste

15.00

III ksiądz

Bolesława Pobożnego 25 – 59 nieparzyste

15.00

 

 

 

31 stycznia/ środa

Ulica

godz.

I ksiądz

Stare Miasto – nieparzyste

15.00

II ksiądz

Stare Miasto – parzyste

15.00

III ksiądz

Bolesława Pobożnego od skrzyżowania z Zawodzie w górę, obydwie strony
Zapiecek, Wał Piastowski

15.00

 

 

 

1 lutego/ czwartek

Ulica

godz.

I ksiądz

Polna – nieparzyste od końca, Gwiaździsta, Koralowa

15.00

II ksiądz

Polna – nieparzyste od początku

15.00

 

 

 

3 lutego / sobota

Ulica

godz.

I ksiądz

Osiedle Amelia
(ul. Częstochowska 69)

10.00