Schola

Schola - to grupa parafialna, do której należą dziewczęta i chłopcy. Głównym celem jej działania jest przygotowanie pieśni na niedzielne Msze Święte i uroczystości kościelne. Członkowie Scholii poznają pieśni liturgiczne i religijne, kształtują swoje umiejętności wokalne, uczą się współpracy w grupie, a także systematycznie pogłębiają swoją wiarę.

Nasza „Schola Dziecięca” rozwija się i rośnie na chwałę Bożą. Wszystkie dzieci wykazują wiele samodyscypliny i wytrwałości, poświęcając swój wolny czas na naukę śpiewania pieśni religijnych i czynnego uczestnictwa we Mszy Świętej. Dziewczęta i chłopcy są w różnym wieku, jednak nie przeszkadza to im w utrzymywaniu dobrych kontaktów między sobą.

Kto pragnie służyć Bogu swoim śpiewem, może zapisać się do Scholii.

Dziękujemy Rodzicom, którzy tak chętnie przyprowadzają swoje pociechy na Scholkę i czasami osobiście uczestniczą w próbie śpiewu.

Jeśli chcesz dobrze, pożytecznie i miło spędzić czas,

poznać nowe koleżanki i kolegów – dołącz do nas !!!

CZEKAMY NA CIEBIE ! PRZYJDŹ!

Sobota godz. 16.30 - próby śpiewu

Niedziela godz. 11.15 - Msza Święta - śpiew