12 lipca 2015

XV Niedziela zwykła

1.    Jak już ogłaszaliśmy nasza parafia będzie odpowiedzialna za przygotowanie liturgii Mszy św. w Łagiewnikach. Eucharystia ta będzie transmitowana w niedzielę 2 sierpnia o godz. 7.oo rano przez telewizję - w programie 1. Zapraszamy do udziału w dwudniowej pielgrzymce autokarowej na to wydarzenie. Cena ok. 200 zł. z noclegiem. Zgłoszenia przyjmujemy w biurze parafialnym oraz w zakrystii.

2.    W poniedziałek wypada 13 dzień miesiąca - Msza św. wieczorna będzie o godz. 17.3o a po niej procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła oraz różaniec fatimski. Serdecznie zapraszamy.

3.    Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

4.   Pan Bóg wezwał do wieczności śp. Stanisławę Bednarek l. 99 - wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

5 lipca 2015

XIV Niedziela zwykła

1.    Od dziś porządek Mszy św. jest wakacyjny. Msze św. niedzielne będą  o godz. 7.3o -- 9.oo -- 10.oo w Piwonicach, o 12.oo i 16.oo

2.    Od 1 lipca do naszej parafii został skierowany ks. dr Maciej Krulak - jako pomoc duszpasterska. Ks. Maciej był misjonarzem w Gibraltarze. Obecnie zajmował się będzie Ruchem Światło-Życie. Posługę w naszej parafii ks. Maciej rozpocznie z początkiem sierpnia.

3.    Nasza parafia będzie odpowiedzialna za przygotowanie liturgii Mszy św. w Łagiewnikach (Eucharystia ta będzie transmitowana w niedzielę 2 sierpnia o godz. 7.oo rano przez telewizję). Zachęcając parafina do udziału w tej Mszy św. organizujemy wyjazd autokarowy do Łagiewnik na niedzielę 2 sierpnia.

4.    Bóg zapłać za ofiary składane dziś przed kościołem jako Dar Serca.

5.    Polecamy prasę katolicką - nowy numer Opiekuna, Niedzielę oraz Przewodnik Katolicki. Jest także nowy numer kwartalnika Okno wiary.

6.    Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górą w grupie turkusowej, która powstaje w naszej parafii.

7.    Pan Bóg wezwał do wieczności śp. Jadwigę Figas (l. 72) i śp. Eleonorę Stefanię Kaźmierczak (l. 91) - wieczny odpoczynek racz im dać Panie.