8 kwietnia 2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1.   Dzisiejsza Niedziela Obchodzona jest jako święto Miłosierdzia Bożego rozpoczyna ona w Kościele Tydzień Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.30.

2.   Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

3.   W poniedziałek 9 kwietnia na godz. 18.40 do kościoła zapraszamy na zaległa katechezę o Słowie Bożym. W naszej parafii powstała wspólnota Neokatechumenalna, jeżeli ktoś uczestniczył w katechezach i chciałby uczestniczyć w spotkaniach wspólnoty zapraszamy we wtorki i soboty o godz. 19.30.

4.   13 kwietnia: Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17:30.

5.   Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w sobotę 14 kwietnia na godz. 9.00 do Kościoła.

6.   Polecamy prasę katolicką:  nowy numer Opiekuna; Przewodnik Katolicki; Niedziela.

Pan Bóg wezwał do wieczności z naszej Parafii: + Reginę Wietrzyk l 70. Wieczny odpoczynek…